KONST / Litografier / Grafiskt blad 12257245

nr 1225 7245

Grafiskt blad

Sara Åberg. Signerad, numrerad 9/90, bladets mått: 30x36 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 december 2018
kl 18:42:08

15/12 19:36:41 1      Vinnande bud